Архив постов: February 2018

Плахотна Марія

February 20, 2018

Єрмілова Аліса

February 9, 2018

Марущак Таміла

February 7, 2018

Грекова Варвара

February 6, 2018

2018 навчальний рік

February 4, 2018

“Elit Cup – 2018”, Жовтень, Вінниця

“ЛІТНЯ ФЕЄРІЯ – 2018”, Червень, Запоріжжя

“BEREZNIAKY CUP – 2018”, Червень, Київ

“New Dnipro Stars -2018”,Травень, Дніпро

“Зіронька Таврії -2018” ,Травень, Херсон

«SOSNOWIEC SPRING CUP – 2018», травень, Польща

Fenix Cup – 2018, квітень, Київ

Liko Cup – 2018, березень, Киев

Золота перлина – 2018, лютий, м.Київ

“Золота Перлина -2018” м.Київ

February 4, 2018

Першими змаганнями для наших гімнасток у 2018 році  став Відкритий чемпіонат ДЮСШ №13 з художньої гімнастики «Золота перлина», який відбувся в м. Києві  2 – 4 лютого 2018.

Від СК “Імперія юних талантів” було заявлено 20 гімнасток  для участі у змаганнях,  від наймолодших 2013 року народження до юніорів 2005 року народження.

В п’ятницю, в перший  день змагань розпочали виступи наші наймолодші гімнастки і продовжили боротьбу в суботу за найвищі сходинки п’єдесталу.  Хоча і не всім вдалось дістатись цих сходинок, але загальний результат хороший  і на церемонії нагородження 2-го дня змагань  місця розподілились наступним чином:

 

Призвіще та ім’я  гімнастки Рік народж. Призвіще та ініціали  тренера Місце
1 Осадча  Елеонора 2013 Топол А, Кондратюк О 1 місце
2 Міфтахова Ганна 2012 Топол А, Кондратюк О 2 місце
3 Мерзла  Марта 2012 Топол А, Кондратюк О 3 місце
4 Свірепова Марина 2012 Топол А, Кондратюк О 1 місце
5 Єрмілова Аліса 2011 Федулова О, Кондратюк О 1 місце ( 2 місце у вправі з обручем)
6 Пораднік Кіра 2011 Федулова О, Кондратюк О 2 місце
7 Кузик Вікторія 2010 Трофимова А, Кондратюк О 3 місце у вправі з обручем
8 Романенко Єлизавета 2010 Трофимова А, Кондратюк О 2 місце (1 місце у вправі зі скакалкою)
9 Манжара Єкатєріна 2010 Трофимова А, Кондратюк О 7 місце (2 місце у вправі зі  скакалкою)
10 Антипова Олександра 2009 Трофимова А, Кондратюк О 2 місце (1 місце у вправі зі скакалкою)
11 Ганич Марина 2009 Трофимова А, Кондратюк О 10 місце (2 місце у вправі з булавами)

В заключний день змагань наші гімнастки здобули наступні результати:

Призвіще та ім’я  гімнастки Рік народж. Призвіще та ініціали  тренера Місце
1 Молібог Поліна 2010 Трофимова А, Кондратюк О Нагороджена за волю до перемоги
2 Бойко Сабіна 2009 Трофимова А, Кондратюк О Нагороджена за волю до перемоги
3 Гассіб Мартіна 2008 Федулова О, Кондратюк О Нагороджена за волю до перемоги
4 Зозуля Єлизавета 2008 Федулова О, Кондратюк О 5 місце (1 місце у вправі зі скакалкою)
5 Кавалер Софія 2008 Федулова О, Кондратюк О Нагороджена за волю до перемоги
6 Полгородник Анастасія 2008 Федулова О, Кондратюк О 2 місце (1 місце у вправі з м’ячем)
7 Шамілова Ума 2008 Федулова О, Кондратюк О 2 місце (1 місце у вправі з обручем  і 2 місце у вправі з м’ячем)
8 Остапенко Олександра 2008 Федулова О, Кондратюк О Нагороджена за волю до перемоги
9 Назаренко Софія 2005 Федулова О, Кондратюк О 3 місце (2 місце у вправі з м’ячем)

Вітаємо  гімнасток  СК “Імперія юних талантів”, тренерів та хореографів з достойним стартом на змаганнях.

Також вітаємо наших гімнасток, які зараз продовжують здобувати славу в школі Дерюгіних. Вони зайняли наступні місця:  Гіоєва Аліна – 1 місце, Борзова Єлизавета – 1 місце, Цикаленко Валерія – 2 місце, Плахотна Марія – 2 місце,   Кулік Оксана  – 1 місце у вправі зі скакалкою, Іванова Елизавета – 1 місце у вправі з м’ячем, Бащинська Христина – 6 місце, Цикаленко Кіра – 2 місце. 

Дякуємо організаторам змагань та головному судді Кутненко Христині за чудову атмосферу та теплий прийом нашої команди.