Архив постов: May 2018

New Dnipro Stars -2018

May 28, 2018

26-27 травня 2018 року команда СК «Імперія Юних Талантів» у супроводі  тренерів Федулової Ольги Вікторівни, Трофимової Анастасії Олександрівни і [хореографа Занькової Наталії Миколаївни прийняла участь у ІІІ-му Міжнародному  дитячому фестивалі з художньої гімнастики «New Dnipro Stars – 2018» , м.Дніпро.

Дівчата показали блискучий результат! Всі 19 учасниць  «New Dnipro Stars – 2018» СК «Імперія Юних Талантів» за підсумками змагань опинились на п’єдесталі пошани! 12 чемпіонок и 7 срібних призерок – кожна показала себе якнайкраще в своїй категорії!

Такий чудовий виступ дівчат став прекрасним, таким бажаним подарунком для Кондратюк Ольги Сергіївни, яка 27 травня відсвяткувала свій День народження!

Висловлюємо величезну подяку організаторам змагань, тренерам та хореографам, батькам за вкладену працю  в підростаюче покоління гімнасток!

Щирі вітання та побажання наступних перемог усім зіронькам-гімнасткам!
Наші результати:

Призвіще та ім’я гімнастки Рік народж. Результат
1 Цюра Софія 2012 1 місце
2 Єрмілова Аліса 2011 1 місце (категорія С)
3 Ковальова Марина 2011 1 місце (категорія В)
4 Лисенко Ольга 2011 1 місце (категорія А-light)
5 Москаленко Софія 2011 2 місце (категорія C)
6 Одінцова Валерія 2011 1 місце (категорія В)
7 Порадник Кіра 2011 2 місце (категорія C)
8 Семеніхіна Анастасія 2011 1 місце (категорія С)
9 Тюзюн Мелісса 2011 1 місце (категорія В)
10 Березюк Анастасія 2010 1 місце (категорія D)
11 Манжара Єкатєріна 2010 2 місце (категорія D)
12 Середюк-Баліна Марія 2010 2 місце (категорія В)
13 Харитончук Софія 2010 1 місце (категорія В)
14 Бреус Марія 2009 1 місце (категорія С)
15 Логінова Васіліса 2009 2 місце (категорія В)
16 Зозуля Єлизавета 2008 2 місце (категорія C)
17 Полгородник Анастасія 2008 1 місце (категорія В)
18 Наталуша Христина 2007 1 місце (категорія С)
19 Чінчін Катерина 2005 2 місце (категорія В)
 
Вихованки наших тренерів, які зараз представляють школу Дерюгіних
1 Ковальова Єлізавета 2006 3 місце (категорія А)
2 Цікаленко Валерія 2006 1 місце (категорія С)
3 Цікаленко Кіра 2009 1 місце (категорія В)

 



Зірочка Таврії -2018

May 28, 2018

18-20 травня 2018 року наші юні гімнастки під керівництвом своїх тренерів Федулової Ольги Вікторівни і Трофимової Анастасії Олександрівни приймають учать у Відкритій першості Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради з художньої гімнастики «Зірочка Таврії – 2018».

Три напружених дні змагань і попередня копітка підготовка принесли прекрасний результат! Наші дівчатка чемпіонки, призерки і просто прикраса змагань в Херсоні!

Покорська Єва 2012 2місце (без предмету), дебют
Єрмілова Аліса 2011 2 місце (обруч), 3 місце (скакалка), 4 місце (багатоборство, категорія два види на вибір)
Марущак Таміла 2011 1 місце (багатоборство, категорія БП + вид на вибір), 1 місце (БП), 3 місце (булави)
Одінцова Валерія 2011 3 місце (без предмету), 4 місце (багатоборство, категорія без предмету + вид на вибір)
Башмакова Діана 2010 3 місце  
Власюк Евеліна 2010 5 місце
Гутова Любов 2010 1 місце  
Романенко Єлизавета 2010 1 місце (багатоборство), 2 місце (булави), 2 місце (без предмету)
Трембіцька Майя 2010 2 місце  
Фоменко Ірина 2010 3 місце (багатоборство), 3 місце (м’яч), 3 місце (обруч)
Антипова Олександра 2009 1 місце (скакалка), 2 місце (багатоборство)
Бреус Марія 2009 2 місце (без предмету), 4 місце (багатоборство, категорія без предмету + вид)
Хамаде Салі 2009 1 місце (багатоборство, категорія без предмету + вид)  
Гассіб Мартіна 2008 2 місце (без предмету), 6 місце (багатоборство)
Зозуля Єлизавета 2008 3 місце (скакалка), 5 місце (багатоборство)
Полгородник Анастасія 2008 1 місце (без предмету), 2 місце (багатоборство)
Наталуша Христина 2007 2 місце (булави), 3 місце (багатоборство, категорія стрічка + вид)

Дуже вдячні тренерам і хореографам за спільну працю, батькам – за чудову компанію і таку потрібну підтримку!

Подяка організаторам змагань за привітний прийом і за чудову можливість проявити себе юним гімнасткам!

Хочеться також виділити слова тренера  Кондратюк Ольги Сергіївни:

«Гордість переповнює моє серце за всіх Вас – моя українська команда!

Так часто і гордо звучить ім’я нашого клубу!

Браво! – тренерам і хореографам!

Браво! – гімнасткам!

 




Єрмилова Аліса, 2011 р.н. Скакалка


Єрмілова Аліса, 2011 р.н. Обруч

Гутова Любов, 2010 р.н. БП


Трембіцька Майя, 2010 р.н. БП


Хамаде Салі, 2009 р.н. Обруч


Хамаде Салі, 2009 р.н. БП


Антіпова Олександра 2009 р.н. Скакалка.


«SOSNOWIEC SPRING CUP – 2018», Польща

May 6, 2018

04-06 травня 2018 р. гімнастки СК «Імперія юних талантів» на чолі з  тренерами Федулової Ольги Вікторівни та Трофимової Анастасії Олександрівни приймали участь у Міжнародному турнірі з художньої гімнастики «SOSNOWIEC SPRING CUP – 2018» м.Сосновець, Польща.
В перший день турніру успішно дебютувала на міжнародних змаганнях Ковальова Марина. В категорії С  2011 р.н. вона посіла 2-ге місце.
Наступного дня вдалий дебют відбувся у Семеніхіної Анастасії, вона завоювала 1 місце у категорії B 2011 року народження!
1 місце у багатоборстві в категорії А 2011р.н. здобула Єрмілова Аліса (1 місце у вправі зі скакалкою, та у вправі без предмету).
Фоменко Ірина також вперше дебютувала на Міжнародних змаганнях у категорії А серед 2010 р.н. і виборола 3 місце у багатоборстві, а вправі з м’ячем Ірина показала найвищий результат серед учасниць у цій вправі.
У 3 день змагань у категорії А 2009 року народження дебютувала на змаганнях такого рівня Антипова Олександра і посіла 4 місце у багатоборстві та здобула 2 місце у вправі з обручем.
Серед 2008 р.н. Полгородник Анастасія здобула 3 місце. ( 2 місце у вправі без предмету, та 1 місце у вправі з м’ячем)
Хамаде Саллі, незважаючи на малий досвід тренувань і дебютний виступ на міжнародних змаганнях, достойно представила наш спортивний клуб в категорії В 2009 року народження, зайнявши почесне 6 місце.
Наталуша Христина 2007 р.н. у багатоборстві зайняла 4 місце, а у вправі з м’ячем – бронзовий результат.
Найстарші наші гімнастки серед 2005 року народження Чинчин Катя у категорії B, посіла 5 місце у багатоборстві ( 2 місце у вправі з обручем), а в кат. А Назаренко Софія завоювала бронзу у багатоборстві (3 місце у вправі зі стрічкою, 1 місце у вправі з булавами).
Вітаємо переможниць, призерів, учасниць турніру. Бажаємо нових досягнень у майбутніх змаганнях, дебютанткам примножувати досвід на міжнародних змаганнях.
Також вітаємо вихованок наших тренерів, які зараз представляють школу Дерюгіних. На цих змаганнях, вони показали наступні результати:

Цикаленко Ксенія  (2004 р.н.) 3 місце у багатоборстві ( 3 місце вправа зі стрічкою),
Плахотна Марія (2006 р.н. кат.А)1 місце у багатоборстві ( 1 місце у вправі зі стрічкою, 1 місце у вправі з булавами) .
Цикаленко Валерія (2006 р..н. кат.В)1 місце у багатоборстві ( 1 місце у вправі з мячем, 1 місце у вправі з булавами).
Цикаленко Кіра 2009 р.н.3 місце у багатоборстві ( 1 місце у вправі з булавами)
Ковальова Ліза 2006 р.н. кат. В. – 5 місце у багатоборстві.
Всі гімнастки разом виконали запальний танець “Гопак” на показових виступах.

 



Ковальова Марина 2011 р.н. Дебют на міжнародних змаганнях.


Показовий танець “Гопак”