Архив постов: February 2019

GRACIA FAIR CUP – м. Будапешт, Угорщина. лютий 2019

February 26, 2019

16-19 лютого 2019 року на XVIII Міжнародному турнірі з художньої гімнастики GRACIA FAIR CUP в м. Будапешті (Угорщина) вихованки СК «Імперія юних талантів» показали свою майстерність.

Результати виступів:

№ п/п Призвіще та ім’я Категорія Результат
1 Покорська Єва 2012 B-light 1 місце (без предмету, дебют на міжнародних змаганнях)
2 Свірєпова Марина 2012 B-light 3 місце (без предмету, дебют на міжнародних змаганнях)
3 Бакрадзе Елене 2011 А 2 місце
4 Ковальова Марина  2011 B-light 1 місце (без предмету)
5 Марущак Таміла 2011 А 3 місце 
6 Семеніхіна Анастасія 2011 В 4 місце 

 

Щира вдячність всім нашим тренерам і хореографам за підготовку до турніру! За терпіння, щирість, вміння знайти індивідуальний підхід до кожної гімнастки!



2019 навчальний рік

February 26, 2019

Olimpic Dream 2019, Буча, Травень 2019

Турнір “Динаміка-2019”, Львів, квітень 2019

«KYIV SPRING-CUP 2019», Київ, квітень 2019

BOSTON CUP 2019, США, квітень 2019

«Надія -2019» – м. Харків, квітень 2019

«Little Lady» – м. Біла Церква, березень 2019

GRACIA FAIR CUP – м. Будапешт, Угорщина. лютий 2019

“Снігова феєрія – 2019”, лютий, Київ

Відкрита першість ДЮСК «Білі Лілеї» «Снігова феєрія» 02-03.02.2019, Київ

February 8, 2019

Відкрита першість з художньої гімнастики ДЮСК «Білі Лілеї» «Снігова феєрія»

02-03.02.2019, м.Київ

Новий спортивний рік стартував!

І результати виступу наших гімнасток на турнірі:

№ з/п Призвіще та ім’я Категорія Результат
1 Осадча Елеонора 2013 С 1 місце 
2 Колганова Євангеліна 2012 С 1 місце 
3 Міфтахова Анна 2012 С 3 місце 
4 Покорська Єва 2012 В 1 місце (багатоборство), скакалка -дебют
5 Свірєпова Марина 2012 С 2 місце 
6 Ханлар Софія 2012 light 1 місце 
7 Фоменко Ірина 2010 А 4 місце
8 Харитончук Софія 2010 С 3 місце (багатоборство), мʼяч – дебют
9 Кохась Ірина 2009 А 5 місце
10 Хамаде Салі 2009 С 4 місце
11 Полгородник Анастасія 2008 В 4 місце
12 Наталуша Христина 2007 С 2 місце 

Дякуємо нашим спортсменкам за перемоги, призові місця та участь у змаганнях!

Спасибі нашим тренерам Ользі Вікторівні та Анастасії Олександрівні. Нашим прекрасним натхненникам Ользі Алієвні, Наталії Миколаївні, Тетяні Володимирівні і нашому керівнику  Ользі Сергіївні!

Бажаємо всім дівчаткам успіхів, наполегливості та працьовитості.