Архив постов: May 2019

Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Lady sport», Одеса

May 15, 2019

10-12 травня 2019 року в місті Одеса проходив І Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Lady sport».
Вітаємо гімнасток СК «Імперія юних талантів» і їх тренерів з відмінним результатом на цих змаганнях!

Дякуємо організаторам турніру – СК «Тигреня», зокрема Атрушкевіч Ю.П., Памужак О.В., Соколовій Ю.А.

І пряма мова батьків наших гімнасток:
«… Анастасія Олександрівна, Наталія Миколаївна, Ольга Сергіївна і Євгенія Андріївна, Вам наш батьківський уклін за Вашу працю, любов і віру в наших дітей!
… Дякуюємо за це свято, за можливість отримувати такі враження, за відмінну підготовку дівчаток! »



Відкрита першість з художньої гімнастики Olympic Dream, м.Буча

May 7, 2019

4-5 травня 2019 року в місті Буча, Київська область, проходила Відкрита першість з художньої гімнастики Olympic Dream.

Гімнастки СК «Імперія юних талантів» у супроводі тренера Федулової Ольги Вікторівни та хореографа Занькової Наталії Миколаївни взяли участь в цих змаганнях і показали відмінний результат!

Призвіще та ім’я Категорія Результат
1 Покорська Єва 2012 B 1 місце
2 Ханлар Софія 2012 D 3 місце
3 Єрмілова Аліса 2011 A 2 місце
4 Ковальова Марина 2011 B 1 місце
5 Одінцова Валерія 2011 C 1 місце (дебют з м’ячем)
6 Харитончук Софія 2010 B 2 місце
7 Антипова Олександра 2009 A 1 місце
8 Зозуля Єлизавета 2008 C 1 місце
9 Полгородник Анастасія 2008 B 1 місце

Дякуємо організаторам змагань!

Хозлу Еліна, Тарасова Богдана, Кролівець Вікторія – дякуємо Вам за прекрасне спортивне свято!

Любимо і цінуємо кожного тренера і хореографа нашої команди! Успіх спортивного клубу і кожної гімнастки – Ваша щоденна кропітка праця!

 



«KYIV SPRING-CUP 2019»

May 6, 2019

05-07.04.2019  м.Київ               

VI Відкритий чемпіонат Оболонського району з художньої гімнастики

«KYIV SPRING-CUP 2019»

Призвіще та ім’я Категорія Результат
1 Осадча Елеонора 2013 А 4 місце (багатоборство), 3 місце (без предмету)
2 Покорська Єва 2012 В 2 місце (багатоборство), 1 місце (булави – дебют), 2 місце (без предмету)
3 Бакрадзе Елене  2011 А 1 місце (багатоборство), 1 місце (обруч), 2 місце (булави – дебют)
4 Єрмілова Аліса 2011 В 2 місце (багатоборство), 2 місце (обруч), 2 місце (булави)
5 Ковальова Марина 2011 С 3 місце (багатоборство), 1 місце (булави), 3 місце (без предмету)
6 Кузьмина Кристина  2011 D 1 місце (без предмету)
7 Семеніхіна Анастасія 2011 С 3 місце (багатоборство), 1 місце (без предмету), 2 місце (м’яч – дебют)
8 Грекова Варвара 2010 С 4 місце (багатоборство), 3 місце (булави)
9 Гутова Любов 2010 D 3 місце (багатоборство),2 місце (без предмету)
10 Фоменко Ірина 2010 В 4 місце (багатоборство), 2 місце (скакалка), 2 місце (обруч)
11 Антипова Олександра 2009 В 4 місце (багатоборство), 3 місце (булави)
12 Хамаде Салі 2009 D 3 місце (багатоборство), 1 місце (м’яч)
13 Зозуля Єлизавета 2008 В 2 місце (багатоборство), 1 місце (булави)
14 Полгородник Анастасія 2008 В 3 місце (багатоборство), 3 місце (булави)

 



Турнір “Динаміка -2019”, Львів

May 5, 2019

19.04 – 21.04.2019 у м.Львів відбувся Відкритий чемпіонат ЛОО «Динамо» КДЮСШ «Здоров’я» з художньої гімнастики «Динаміка 2019»

 

Призвіще та ім’я Категорія Результат
1 Осадча Елеонора 2013 А 1 місце (багатоборство), 2 місце (обруч)
2 Ковальчук Віра 2012 Light 1 місце (багатоборство)
3 Покорська Єва 2012 А 2 місце (багатоборство), 1 місце (булави)
4 Бакрадзе Елене  2011 А 1 місце (багатоборство), 1 місце (обруч)
5 Єрмілова Аліса 2011 А 1 місце (багатоборство), 2 місце (обруч)
6 Ковальова Марина 2011 В 1 місце (багатоборство)
7 Лопухина Катерина 2011 С 1 місце (багатоборство)
8 Семеніхіна Анастасія 2011 В 1 місце (багатоборство)
9 Одінцова Валерія 2011 В 1 місце (багатоборство)
10 Ізотова Єва 2011 С 1 місце (багатоборство)
11 Харитончук Софія 2010 В 2 місце (багатоборство)
12 Молібог Поліна 2010 В 4 місце (багатоборство)
13 Фоменко Ірина 2010 А 4 місце (багатоборство), 2 місце (скакалка)
14 Антипова Олександра 2009 А 2 місце (багатоборство), 2 місце (обруч)
15 Іванова Анастасія 2009 С 1 місце (багатоборство), 1 місце (скакалка)
16 Кохась Ірина 2009 С 2 місце (багатоборство), 2 місце (скакалка)
17 Лєскова Ульяна Ноель 2009 Light 1 місце (багатоборство)
18 Зозуля Єлизавета 2008 В 1 місце (багатоборство), 2 місце (булави)
19 Полгородник Анастасія 2008 В 1 місце (багатоборство), 1 місце (булави)
20 Наталуша Христина 2007 В 5 місце (багатоборство), 2 місце (обруч)