Чемпіонат міста Києва – жовтень 2016

15-16 жовтня відбувся черговий Чемпіонат міста Києва. Згідно затвердженого регламенту в програму змагань були включені групові виступи спортсменок, особиста програма, програма МС і виступ гімнасток національної збірної команди України. Змагання проходили на базі Спортивного комплексу «КНУБА». На змаганнях особисто була присутня Ірина Іванівна Дерюгіна.


За програмою КМС гімнастки виступали в групових вправах з 5 булавами і особистою програмою (скакалка, обруч, м’яч). В результаті запеклої боротьби в групових вправах збірна команда міста Києва школи Дерюгіних номер 2, в складі якої виступили гімнастки нашого відділення Гіоева Аліна 2002 р.н. і Палійчук Аліна 2003 р.н. зайняли 2-е місце, тренери команди Юрченко Ольга і Кардаш Марина.


В особистій програмі серед гімнасток 2002 р.н. за програмою КМС 4-е місце зайняла Гіоева Аліна 2002 р.н. Уварова Поліна 2002 р.н. в 6-ку найсильніших не війшла, але гідно представляла наше відділення на Чемпіонаті міста Києва. Серед гімнасток 2003 р.н. за програмою КМС 2-е місце посіла Рокоман Віта 2003 р.н. (в минулому вихованка нашого відділення, в даний час член юніорської національної збірної команди України). 3-е місце зайняла Палійчук Аліна 2003 р.н.

Серед гімнасток 2004 р.н. які виступали за програмою I розряду в групових вправах (Б/П і вправи з 5 скакалками) 1-е місце зайняла збірна команда міста Києва школи Дерюгіних номер 1, в складі команди наше відділення представляла Цікаленко Ксенія 2004 р.н., тренери команди Бессонова Вікторія і Бессонова Ганна. 2-е місце посіла збірна команда міста Києва школи Дерюгіних номер 2, в складі виступили наші гімнастки Атаоглу Кристина 2004 р.н. і Жукова Ангеліна 2004 р.н., тренери команди Кондратюк Ольга і Хозлу Еліна.


В особистій програмі, в вправах з м’ячем і вправах з булавами Цікаленко Ксенія 2004 р.н. зайняла 5-е місце. Атаоглу Кристина 2004 р.н. і Жукова Ангеліна 2004 р.н. на жаль, не змогли пройти в 10-ку найсильніших спортсменок через низку допущених помилок у своїх композиціях.


Серед гімнасток 2005 р.н. які виступали за програмою II розряду в групових вправах (Б/П і вправи з 5 м’ячами) 1-е місце зайняла збірна команда міста Києва школи Дерюгіних номер 1, в складі команди гімнастки нашого відділення Борзова Єлизавета 2005 р.н. і Іванова Єлизавета 2005 р.н., тренери Кондратюк Ольга і Хозлу Еліна. 2-е місце посіла збірна команда міста Києва школи Дерюгіних номер 2, в складі якої виступила наша гімнастка Бойко Юлія 2005 р.н., тренери команди Бессонова Вікторія і Бессонова Ганна.


Висловлюємо велику подяку Президенту художньої гімнастики міста Києва Кардаш Марині, а також ДЮСШ № 13 і головній судді змагань Кутненко Христині за гідну організацію Чемпіонату міста Києва. Висловлюємо вдячність старшим гімнасткам школи Дерюгіних і їхнім тренерам за чудовий приклад виступів юному поколінню гімнасток!


З нетерпінням чекаємо продовження свята грації та краси, яким без сумніву стане Командний Чемпіонат України в Ужгороді. Традиційно змагання пройдуть в спорткомплексі «Юність» за адресою вул. Заньковецька, 5 з 1 по 5 листопада.


Бажаємо нашим вихованкам успішних виступів на Чемпіонаті України, вболіваємо за них !!!
Комментарии