«КУБОК ЧОРНОГО МОРЯ» Одеса – вересень 2017

Новий сезон змагань з художньої гімнастики 2017/2018 р.р. був відкритий гімнастками нашого відділення 15-16 вересня в місті Одеса, де відбувся Всеукраїнський турнір КУБОК ЧОРНОГО МОРЯ. Змагання проходили на базі Спортивного комплексу Міжнародного Гуманітарного Університету м. Одеси.

На турнірі наше відділення представили гімнастки 2010-2004 р.н. Після серйозної підготовки в період літніх навчально-тренувальних зборів на олімпійській базі «Конча-Заспа» (м.Київ), наші спортсменки показали наступний результат:

У I день змагань серед гімнасток 2010 р.н. в категорії А Фоменко Ірина зайняла 1-е місце у вправах з М’ЯЧЕМ і 1-е місце в загальному заліку. У категорії В Шаманська Єва зайняла 1-е місце у вправах зі СКАКАЛКОЮ та 1-е місце в загальному заліку. У категорії Light Грекова Вікторія в загальному заліку посіла 3-є місце.

Серед гімнасток 2009 р.н. в категорії А Антипова Олександра зайняла 3-є місце у вправах з БУЛАВАМИ і 3-є місце в загальному заліку.

Серед гімнасток 2008 р.н. в категорії А Полгороднік Анастасія в загальному заліку посіла 3-є місце. У категорії В Зозуля Єлизавета зайняла 3-є місце у вправах з ОБРУЧЕМ і в загальному заліку також 3-є місце. У категорії Light у вправах зі СКАКАЛКОЮ 3-є місце зайняла Чалбаш Софія.

II день змагань приніс нам такі результати:

Серед гімнасток 2007 р.н. в категорії А Коваль Вероніка у вправах з М’ЯЧЕМ посіла 3-є місце. Наталуша Христина в вправах з БУЛАВАМИ зайняла 3-є місце і в загальному заліку 3-є місце. Новгородська Анастасія посіла 3-є місце у вправах з БУЛАВАМИ. У категорії В Луцик Софія зайняла 2-е місце у вправах з М’ЯЧЕМ.

Серед гімнасток 2006 р.н. в категорії А Плахотная Марія посіла 2-е місце у вправах зі СКАКАЛКОЮ та в загальному заліку. 3-є місце в загальному заліку посіла Ковальова Єлизавета. У категорії В Бащинська Христина зайняла 2-е місце у вправах з БУЛАВАМИ і в загальному заліку.

Серед гімнасток 2005 р.н. в категорії Light у вправах з БУЛАВАМИ 1-е місце зайняла Чинчин Катерина і 2-е місце в загальному заліку.

Серед гімнасток 2004 р.н. в категорії В Гуляка Жанна зайняла 2-е місце у вправах з БУЛАВАМИ і 3-є місце в загальному заліку.

Висловлюємо подяку організаторам турніру! Вітаємо переможців та призерів змагань! Дякуємо тренерам та хореографам нашого відділення за внесок в розвиток юних спортсменок!

Пишаємося своїми вихованками і бажаємо їм високих результатів протягом всього року!!!Фоменко Ірина 2010 р.н. категорія А ОБРУЧ 1-е місце


Фоменко Ірина 2010 р.н. категорія А Дебютний М’ЯЧ 1-е місце


Шаманська Єва 2010 р.н. кат. В СКАКАЛКА 1-е місце


Комментарии