Зірочка Таврії -2018

18-20 травня 2018 року наші юні гімнастки під керівництвом своїх тренерів Федулової Ольги Вікторівни і Трофимової Анастасії Олександрівни приймають учать у Відкритій першості Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради з художньої гімнастики «Зірочка Таврії – 2018».

Три напружених дні змагань і попередня копітка підготовка принесли прекрасний результат! Наші дівчатка чемпіонки, призерки і просто прикраса змагань в Херсоні!

Покорська Єва 2012 2місце (без предмету), дебют
Єрмілова Аліса 2011 2 місце (обруч), 3 місце (скакалка), 4 місце (багатоборство, категорія два види на вибір)
Марущак Таміла 2011 1 місце (багатоборство, категорія БП + вид на вибір), 1 місце (БП), 3 місце (булави)
Одінцова Валерія 2011 3 місце (без предмету), 4 місце (багатоборство, категорія без предмету + вид на вибір)
Башмакова Діана 2010 3 місце  
Власюк Евеліна 2010 5 місце
Гутова Любов 2010 1 місце  
Романенко Єлизавета 2010 1 місце (багатоборство), 2 місце (булави), 2 місце (без предмету)
Трембіцька Майя 2010 2 місце  
Фоменко Ірина 2010 3 місце (багатоборство), 3 місце (м’яч), 3 місце (обруч)
Антипова Олександра 2009 1 місце (скакалка), 2 місце (багатоборство)
Бреус Марія 2009 2 місце (без предмету), 4 місце (багатоборство, категорія без предмету + вид)
Хамаде Салі 2009 1 місце (багатоборство, категорія без предмету + вид)  
Гассіб Мартіна 2008 2 місце (без предмету), 6 місце (багатоборство)
Зозуля Єлизавета 2008 3 місце (скакалка), 5 місце (багатоборство)
Полгородник Анастасія 2008 1 місце (без предмету), 2 місце (багатоборство)
Наталуша Христина 2007 2 місце (булави), 3 місце (багатоборство, категорія стрічка + вид)

Дуже вдячні тренерам і хореографам за спільну працю, батькам – за чудову компанію і таку потрібну підтримку!

Подяка організаторам змагань за привітний прийом і за чудову можливість проявити себе юним гімнасткам!

Хочеться також виділити слова тренера  Кондратюк Ольги Сергіївни:

«Гордість переповнює моє серце за всіх Вас – моя українська команда!

Так часто і гордо звучить ім’я нашого клубу!

Браво! – тренерам і хореографам!

Браво! – гімнасткам!

 




Єрмилова Аліса, 2011 р.н. Скакалка


Єрмілова Аліса, 2011 р.н. Обруч

Гутова Любов, 2010 р.н. БП


Трембіцька Майя, 2010 р.н. БП


Хамаде Салі, 2009 р.н. Обруч


Хамаде Салі, 2009 р.н. БП


Антіпова Олександра 2009 р.н. Скакалка.


Комментарии