Угорщина 2017

08-10 грудня 2017 року в м.Будапешт, Угорщина наші спортсменки на чолі з тренером Федуловою Ольгою Вікторівною представляли спортивний клуб “Імперія юних талантів” та Україну в змаганнях „MIKULÁS KUPA 2017”.
Успішним став дебют на міжнародних змаганнях такого рівня Єрмілової Аліси 2011 р.н. Вітаємо її з перемогою і зайнятим 1 місцем.
Чарівний виступ Бащинської Христини 2006 р.н. у вправах з булавами та БП приніс срібло в нашу скарбничку та призове 2 місце.
Гассіб Мартіна у вправі з обручем та Полгороднік Анастасія у вправі з м’ячем 2008 років народження здобули 3 місце.
Наші юні грації Плахотна Марія та Зозуля Ліза 2008 р.н., Наталуша Христина 2007р.н., незважаючи на гарний виступ не потрапили на жаль до призерів. Плахотна Марія та Зозуля Ліза зайняли 7 місце, а Наталуша Христина 9 місце.
Незважаючи на вдалий виступ Луцик Софії 2007 р.н., незрозумілим для нашої команди стали суддівські оцінки нашої спортсменки, які визначили її 14 місце.
Родзинкою виступів нашої команди стала перемога Гіоєвої Аліни серед старших гімнасток 2002 року народження. Аліна у вправах з мячем та обручем зайняла перші місця і не залишала шансів суперницям на перемогу.
Керівництво СК “Імперія юних талантів” дякує всім нашим гімнасткам за гарні виступи у турнірі і їх батькам за палку підтримку спортсменок на трибунах. Дякуємо тренеру Федуловій Ользі Вікторівній та хореографам за підготовку спортсменок до змагань.Єрмілова Аліса, БП


Гіоєва Аліна, Обруч


Мартіна Гассіб, Обруч


Анастасія Полгороднік, м’яч


Христина Бащинська, Булави


Софія Луцик, БП


Комментарии