Про нас

Спортивний клуб “Імперія юних талантів”  заснований у вересні 2017 року. 

27 лютого 2018 року  рішенням президії Федерації гімнастики України  спортивний клуб “Імперія юних талантів” прийнято в колективні члени Федерації гімнастики України.

Засновником спортивного клубу “Імперія юних талантів” являється Майстер спорту України, тренер – викладач   Кондратюк Ольга Сергіївна.

Назва  “Імперія юних талантів”  не нова і добре відома раніше в Україні та за кордоном. В 2011 році був започаткований турнір “Імперія юних талантів”, за підтримки батьків наших гімнасток та генерального спонсору турніру Рестограду “Імперія”. Турнір щорічно проводиться в м.Києві. Головним суддею турніру і організатором являєтся Кондратюк Ольга Сергіївна.

Своє становлення як тренер, Ольга Сергіївна розпочала в 2000 році в м.Луганськ під керівництвом Майстра спорту СРСР,  Заслуженного тренера України, старшого тренера збірної команди Луганської області з художньої гімнастики Сенкевич Нонни Андріївни. 

З 2005 по 2017 роки продовжила свою тренерську кар’єру в м.Києві в школі Дерюгіних та ДЮСШ №3 “Спартак”.

За цей час вона виховала не одне  покоління гімнасток.  Серед яких є  неодноразові Чемпіонки України в групових вправах, а також  чемпіонки та призерки  міста Києва в особистій програмі, які  вже сьогодні являються  діючими  членами юніорської збірної України та кандидатами в національну збірну України.

В данний час Кондратюк О.С. продовжує свій тренерський шлях в США. Колектив тренерів, який був  сформований під її керівництвом, успішно виконує тренерську роботу в місті Києві і разом зі своїми юними спортсменками пишуть нові сторінки СК “Імперія юних талантів”.

Наша ціль – піднімати рівень художньої гімнастики України, виховувати професійних спортсменок, гармонійно розвинених особистостей, які вміють працювати і перемагати. Ми прагнемо перемагати на всіх турнірах, в яких приймаємо участь.

На даний момент наш спортивний клуб тісно співпрацює  зі школою Дерюгіних і в майбутньому, ми плануємо  найкращих гімнасток нашого клубу рекомендувати і  передавати до школи Дерюгіних або відразу в збірну України.

Основна локація СК “Імперія юних талантів” –  м. Київ бульвар Лесі Українки, 25 А. Але у зв’язку з капітальним ремонтом за цією адресою,  тренування проходять у 2-му відділенні нашого клубу за адресою: м.Київ, вул Ломаносова, 18 (спортивний зал Київського кооперативного інституту бізнеса і права). Детальніше в рубриці КОНТАКТИ


 

1 день з нашого спортивного життя 


 

Чемпіонат м.Києва, 2015 рік