«SOSNOWIEC SPRING CUP – 2018», Польща

04-06 травня 2018 р. гімнастки СК «Імперія юних талантів» на чолі з  тренерами Федулової Ольги Вікторівни та Трофимової Анастасії Олександрівни приймали участь у Міжнародному турнірі з художньої гімнастики «SOSNOWIEC SPRING CUP – 2018» м.Сосновець, Польща.
В перший день турніру успішно дебютувала на міжнародних змаганнях Ковальова Марина. В категорії С  2011 р.н. вона посіла 2-ге місце.
Наступного дня вдалий дебют відбувся у Семеніхіної Анастасії, вона завоювала 1 місце у категорії B 2011 року народження!
1 місце у багатоборстві в категорії А 2011р.н. здобула Єрмілова Аліса (1 місце у вправі зі скакалкою, та у вправі без предмету).
Фоменко Ірина також вперше дебютувала на Міжнародних змаганнях у категорії А серед 2010 р.н. і виборола 3 місце у багатоборстві, а вправі з м’ячем Ірина показала найвищий результат серед учасниць у цій вправі.
У 3 день змагань у категорії А 2009 року народження дебютувала на змаганнях такого рівня Антипова Олександра і посіла 4 місце у багатоборстві та здобула 2 місце у вправі з обручем.
Серед 2008 р.н. Полгородник Анастасія здобула 3 місце. ( 2 місце у вправі без предмету, та 1 місце у вправі з м’ячем)
Хамаде Саллі, незважаючи на малий досвід тренувань і дебютний виступ на міжнародних змаганнях, достойно представила наш спортивний клуб в категорії В 2009 року народження, зайнявши почесне 6 місце.
Наталуша Христина 2007 р.н. у багатоборстві зайняла 4 місце, а у вправі з м’ячем – бронзовий результат.
Найстарші наші гімнастки серед 2005 року народження Чинчин Катя у категорії B, посіла 5 місце у багатоборстві ( 2 місце у вправі з обручем), а в кат. А Назаренко Софія завоювала бронзу у багатоборстві (3 місце у вправі зі стрічкою, 1 місце у вправі з булавами).
Вітаємо переможниць, призерів, учасниць турніру. Бажаємо нових досягнень у майбутніх змаганнях, дебютанткам примножувати досвід на міжнародних змаганнях.
Також вітаємо вихованок наших тренерів, які зараз представляють школу Дерюгіних. На цих змаганнях, вони показали наступні результати:

Цикаленко Ксенія  (2004 р.н.) 3 місце у багатоборстві ( 3 місце вправа зі стрічкою),
Плахотна Марія (2006 р.н. кат.А)1 місце у багатоборстві ( 1 місце у вправі зі стрічкою, 1 місце у вправі з булавами) .
Цикаленко Валерія (2006 р..н. кат.В)1 місце у багатоборстві ( 1 місце у вправі з мячем, 1 місце у вправі з булавами).
Цикаленко Кіра 2009 р.н.3 місце у багатоборстві ( 1 місце у вправі з булавами)
Ковальова Ліза 2006 р.н. кат. В. – 5 місце у багатоборстві.
Всі гімнастки разом виконали запальний танець “Гопак” на показових виступах.

 Ковальова Марина 2011 р.н. Дебют на міжнародних змаганнях.


Показовий танець “Гопак”


Комментарии